Právní upozornění

Provozovatel tohoto webu žádným způsobem neschvaluje jakékoliv porušování právního řádu, ani takové porušování nepodporuje, ani k němu nevybízí.

Kopírování a přebírání obsahu a jiných částí

Kopírování, přebírání článků a jiných částí tohoto webu (včetně obrázků, audia, videa, a jiných textových a grafických prvků) je bez předchozího písemného svolení provozovatele tohoto webu striktně zakázáno.

Fotografie

Veškeré fotografie na tomto webu jsou zveřejněny se svolením, nebo na základě bezúplatné zákonné licence. Pokud se domníváte, že některé fotografie porušují vaše autorská práva, nebo jsou v rozporu s vašimi oprávněnými zájmy, pošlete nám prosím e-mail na info@electronicmusic.cz, pokusíme se co nejdříve zřídit nápravu

Audio, video

Veškeré audio a video soubory, které nejsou vlastnictvím provozovatele tohoto webu, nejsou uloženy na tomto webu. Provozovatel tohoto webu na tyto soubory odkazuje (informuje o nich) v dobré víře, že jejich autor je oprávněn je šířit a neporušuje svým jednáním právní řád ani ničí práva. Pokud si přesto domníváte, že některé takové soubory porušují právní řád, nebo vaše práva, pošlete nám prosím e-mail na info@electronicmusic.cz, pokusíme se co nejdříve zřídit nápravu.

Zásada ochrany osobních údajů

Vaše údaje poskytnuté při vyplňování formulářů na tomto webu nikdy nebudou poskytnuty třetí osobě, pokud to nebude výslovně uvedeno. Na těchto webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetích stran. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Chcete-li se o této oblasti dozvědět další informace, prostudujte tyto materiály nebo tyto (text je v anglickém jazyce).