Steve Lawler – Electronation

Je váš oblíbenej styl tech-house, tak to si to teda budete muset fofrem pustit, páč tenhle 62 minut trvající videozáznam z party Electronation v Amsterdamu vaše zadky zvedne buď hodně rychle ze židle nebo už vůbec a v tempu nepřekračující 130 BPM vás pomalu ale jistě dostane, jestli ne hned na začátku, na konci stopro do hlavou kejvající taneční pohody a možná i víc, kdo ví… A jestli někoho zajímá kdo je Steve Lawler, čte dál a dozví se o něm vše podstatné.


Stewe je z Anglie, hraje house a drží se pevný myšlenky – „stejné zacházení pro všechny lidi.“ Steve naráží na preferování tzv. VIP zákazníků kdekoliv se octne, zvláště pak doma. „Je pro mě důležité vědět, že spousta lidí každou páteční noc protančí ať se děje cokoliv.“

Dnes se Stevova muzika hraje v každém klubu na Ibize a v každém slušném klubu na světě a umlčuje všechny kritiky svým pokrokovým zvukem.

„Sebe vidím zejména jako dje,“ vysvětluje Steve. „Nenahrávám pro kariéru producenta nebo pro peníze, je to o tom, že chci dělat vlastní muziku. Když track dokončím, sednu si, zavřu oči a představuji si, jaké to bude na parketě se všemi těmi světly a aparaturami. Je těžké to udělat správně, ale pracuji na tom tak dlouho, dokud to se to nepovede.“ A kdybyste chtěli vědět ještě o něm něco víc nebo si poslechnout jeho tracky, doporučuji jeho webový stránky.

www.djstevelawler.com

– Marden