Nové album: Tarabass – Made in Attic

Po dlouhé době představuje Tarabass své nové album s názvem Made in Attic. Dvě již vydaná alba v limitované edici, za poslední tři roky řada tanečních hitů jak komerčních, tak nekomerčních, ocenění v oblasti tanečních remixů pro známé formace a interprety. Made in Attic je ucelené album, obsahuje 9 autorských songů vytvořených v letech 2007 až 2009. Album je převážně určeno těm, co poslouchají rádi taneční hudbu.


Hity jako Vltava, Essetial Harmony nebo PapaJam – Nemusíš sa báť (Tarabass radio edit), které se umístily na předních příčkách hitparády rádia Kiss Publikum a Czech Dance Charts, vyšly také na populárních tanečních kompilacích jako je Taneční Liga, Go DeeJay Selection a na oficiálních remixových albech. Dále zde najdete singly, které byly slyšet na klubové scéně, jako například Evolution, We Love the Music a nebo jungle remix Essential Harmony.

Jednoduše se jedná o album, plné tanečních songů, které nebyly dosud nikde v ucelené formě zveřejněny..

Toto album mediálně podpořila rádia Kiss Publikum, Dance radio a slovenské rádio GoDJ.

Seznam skladeb:
1. Intro
2. Essential Harmony (radio vers.)
3. Essential Harmony (extend.vers for Dj)
4. No No no (radio vers.)
5. Vltava (original vers.)
6. Get Stiff! (original vers.)
7. Evolution (orifinal vision)
8. We Love the Music (party vocal mix)
9. Stay on the ground (radio edit)

BONUS: Essential Harmony (Jungle vers.)
Official remix: PapaJam – Nemusis sa bát (Tarabass radio edit)

Songy pod producentskou značkou TARABASS se pravidelně umisťují na předních příčkách hitparád. Určitě znáte chorvatskou skupinu Karma a jejich singl Kraljica Leda z roku 2007, slovenskou skupinu Maduar nebo PapaJam, kteří oficiálně vydali jeho remixy v roce 2008- 2009. Jistě také znáte mezinárodní soutěž Dance radia Praha o nejlepší remix pro skupinu Infinity (2009), určitě jste slyšeli o brněnské párty Citadela a její hymně s názvem Evolution (2007) nebo o slovenské megaparty Space Parade SK 2005/2006 (odnož berlínské Love Parade) či třetím dílu party Cybertronic v brněnském Bobby centru. To je Tarabass a jeho songy pro tyto parties.

Album MADE IN ATTIC vychází 15. Března 2010 ve spolupráci s reklamní agenturou Vendi s.r.o. Prostějov , opět v LIMITOVANÉ EDICI kde najdete některé z těchto výše uvedených songů.

Veškeré informace o možnosti zakoupení alba na www.djtarabass.eu

– TZ, dodal: Václav Kopka