Návod – Milionářem snadno a rychle

Pokud jste shlédli Experiment, dokument České Televize, kde si Pavel Šporcl na chvíli vyzkoušel roli bezdomovce, tak víte jak na to. Houslový virtuóz Pavel si v převleku bezdomovce zvládnul vydělat 1000CZK za hodinu, což je relativně slušný manažerský plat, pro který se už vyplatí ráno vstát z postele a něco dělat, že ;o) V dokumentu bylo mnoho zajímavých věcí a okamžiků, ale tohle je návod :o) Tak k němu:


Vezměte si housle, stůjte na ulici, hrajte a vydělávejte. Nebuďte líní, protože přece chcete to rychle. Udělejte si tedy přesčas, jednou těch 15 hodin zvládnete. A máte na letenku přímo do New Yorku. Pokud chcete i kapesné, dejte si druhý den stejnou „směnu“.

Po přeletu do New Yorku se rozkoukejte a vydělávejte zase 1000 na hodinu. Už v dolarech. Ale! Nebuďte blázni a nesnažte se přetrhnout. V klidu. Užívejte si, vydělávejte na procházkách (je se kde procházet :o), spěte po hotelích, seznamujte se. Pracujte max. 5 hodin denně a to jen ve všední den. Za měsíc (a pár těch dní, kdy jste dřeli 15ky na letenku a kapesné) jste milionáři. A nejen to. Máte za sebou tu prozatím nejvíc vzrušující část života a otevřené dveře… kam jen chcete.

Vidíte? Je to snadné a rychlé. Ale… narovinu – je v tom ten jeden háček.

Musíte něco umět a to kurva dobře ;o)