Groove Armada ve čtvrtek v SaSaZu

Už tento čtvrtek rozezní pražský klub SaSaZu hity jako např. Superstylin´, My Friend, At the river, Chicago a další v podání britského tanečního projektu Groove Armada, který se v Praze představí poprvé v kompletní koncertní sestavě, a to včetně obou zakladatelů (Andy Cato, Tom Findlay). Koncert v Praze bude navíc úplně první zastávkou jejich aktuálního tour, které se váže k novému a velmi očekávanému albu Black Light.


Tento měsíc má Groove Armada ohlášena pouze dvě koncertní vystoupení, což jen potvrzuje jejich výjimečnost a rozdíl mezi klasickým dj setem a plnohodnotným koncertem na živé nástroje s několika vokály, který nás čeká v SaSaZu. Pro své fanoušky jimi opravdu šetří, neb se jedná opravdu o vizuálně, umělecky a technicky náročnou podívanou. Je také pravděpodobné, že se dočkáme i vydání dalšího koncertního DVD po vzoru LIVE at Brixton, které se točilo během třech kompletně vyprodaných večerů!

Podívejte se na živý koncert kapely.

Vstupenky je stále možné zakoupit v předprodejích sítě Ticketpro za 990czk a 1500czk do VIP galerie, kde vás kromě nerušeného výhledu čeká i neomezená konzumace nealko nápojů. Klub SaSaZu se všem návštěvníkům koncertu otevře ve 20:00.

Uvádí SaSaZu ve spolupráci s Pink Dot.

www.groovearmada.com

– TZ, dodal: Petr Tajčman