Bon Finix vydává nové EP Catwalker

Po úspěšném debutovém tracku ‚Quantum Leap‚, který hráli ve svých setech mimojiné DJs jako Wippenberg, Sied Van Riel, Andy Moor a San, vychází nový singl Bona Finixe s názvem ‚Catwalker‘. Obsahuje dvě verze : progressivně orientovaný Original mix a 2AM mix, který track posouvá dále do house/tech soundu. Skladby jsou v prodeji v digitální podobě od pondělka 1. března exkluzívně v hudebním online obchodě Beatport.


Track „Catwalker“ si již našel brzkou podporu od známých DJs jako M.I.K.E., Artento Divini, Breakfast, Manuel Le Saux, Will Atkinson, EDU nebo Andy Moor. Jde o 39. release labelu Deep End, na kterém v minulosti již vydávala svou tvorbu a remixy řada uznávaných producentů, jmenovitě například Martin Roth, San, Artento Divini, Daniel Wanrooy nebo Sied Van Riel.

Recenze na 1Mix Radio (1mix.co.uk) – 10/10
„Velmi dobré funky progressive house tracky, u kterých cítím, že si je oblíbí jak houseoví, tak trancoví DJs a obzvlášťě pak dívky budou milovat velmi chytlavou melodii. Tento track opravdu dodá setu veselou a optimistickou náladu. Zvuk je velmi housový a můžete si být jistí, že ohlas bude pouze pozitivní a podporující. 2AM mix je mi mnohem blíže, ale obě verze byste si určitě měli vyzkoušet.“

Přímý odkaz na Beatport naleznete zde. Na ostatních hudebních obchodech ‚Catwalker‘ bude k dostání od 15. března.

www.fektive.com
www.bonfinix.com

– TZ, dodal: Bon Finix