Anketa časopisu DJ Mag TOP 100 DJ´s

Ve středu v noci 29. října, proběhlo v Londýnském klubu Ministry of Sound slavnostní vyhlášení ankety prestižního časopisu DJ Mag s názvem TOP 100 DJ´s. Vyhlášení provázela velkolepá party na které zahráli jména jako Armin van Buuren, David Guetta, Above & Beyond, Sebastian Ingrosso a další. Anketa každoročně hodnotí ty nejpopulárnější DJe a kluby planety. V letošním ročníku si své vítězství potřetí obhájila světová jednička, holandský DJ a producent Armin van Buuren, který zazářil v sobotu na posledním vydání noci PURE na pražském výstavišti.


Další potěšující zpráva je, že hned tři jména z aktuální TOP 10 této ankety uvidíme již za dva týdny v pražské O2 areně na šestém vydání TRANSMISSION. Stejně jako v loňském roce, i letos zaujímá osmou příčku Markus Schulz, který na stránkách ankety uvádí jako nejlepší akci roku 2009 PURE Prague, kde v červnu uchvátil publikum fantastickým 5ti hodinovým setem.

Hned za ním se na devátou příčku vyšplhal angličan Gareth Emery, který se v anketě Top 100 DJ objevil teprve před 3 lety. Jeho popularita začala strmě stoupat od roku 2006, kdy se umístnil na 34. místě, a jen za dva roky se stihnul posunout až na aktuální 9. místo. Připomínáme, že Gareth Emery bude mít na Transmission před domácím publikem svou velkou premiéru.

Nizozemský DJ a producent Sander van Doorn, který u nás s úspěchem letos vystoupil na červnové Sensation, si také polepšil svým umístěním na 10. místě.

Kompletní výsledky ankety najdete na stránkách www.djmag.com

Pokud bychom se tedy měli orientovat dle této ankety, tak letošní TRANSMISSION slibuje nejsilnější obsazení ve své historii, a vy budete mít jedinečnou možnost slyšet všechny tyto tři DJe v sobotu 14. listopadu v pražské O2 areně. Kromě jiného zde také vystoupí mladý holandský DJ a producent Menno de Jong, který se umístil na 56. místě, dále pak talentovaný DJ San, který si svým častým vystupováním u nás vybudoval již značnou popularitu fanoušků. A v neposlední řadě se můžeme těšit na strhující živé vystoupení, které jistě zopakuje italský producent Giuseppe Ottaviani, který momentálně sklízí úspěchy se svým debutovým albem GO. Třešničkou na dortu pak bude synchronizovaná audiovizuální DJ-VJ Show od holandských mistrů Vjingu Vision Impossible.

Vstupenky na Transmission jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket za 1090 Kč, a jejich cena se dále zvyšuje. V prodeji jsou i tzv. Golden vstupenky do klubového patra O2 areny.

Více informací o halové party podzimu najdete na www.transmission.cz

– TZ, dodala: Pavla Maříková